Онлайн-зустріч учасників проекту ЄС Еразмус+ КА2 «UniCluD»

24 квітня відбулася онлайн-зустріч учасників проекту ЄС Еразмус+ КА2 «UniCluD». У нараді взяла участь робоча група БНАУ, створена за наказом ректора А.С. Даниленка у складі: проректор з наукової та інноваційної діяльності проф. О.М. Варченко (координатор проекту), начальник відділу зовнішньоекономічної та інвестиційної діяльності О.А. Боньковський, завідувач кафедри іхтіології та зоології проф. Н.Є. Гриневич, завідувач кафедри фінансів, банківської справи та страхування доц. О.О. Драган, доц. О.І. Слободенюк, доц. К.В. Ткаченко.

Офіційна назва проекту “Підвищення спроможності університетів ініціювати та брати участь у розвитку кластерів на принципах інновацій та сталості”. Консорціум проекту ставить за мету розвиток потенціалу університетів як складової частини агропромислових кластерів. В рамках проекту планується створення інноваційних центрів як передумови для розвитку та успішного функціонування агропромислових кластерів. До консорціуму проекту входять 22 установи з країн ЄС, України, Молдови та Азербайджану. Більшість з учасників це ЗВО, науково-дослідні інститути та підприємства. Координуюча установа консорціуму – Університет прикладних наук Кауно Колегія, Литва. Білоцерківський національний аграрний університет разом з бізнес-партнерами працюватиме над створенням експертного центру з забезпеченням необхідних передумов для побудови кластеру в галузі аквакультури та рибництва.

На онлайн зустрічі відбулися презентації учасників та попереднє обговорення планів роботи проекту на найближчу перспективу. У нараді взяли участь керівники Еразмус офісів в Україні С. Шитікова та в Азербайджані П. Багіров.