Онлайн зустріч з французькими партнерами Федерації "Обміни Франція – Україна"

Сьогодні на факультеті права та лінгвістики у режимі онлайн відбулася зустріч з президентом організації FLE ФОФУ Жозі Манекеном та віце-президентом Тома Гроньє – французькими колегами та партнерами з організації ФОФУ (Федерація "Обміни Франція – Україна").

Учасники зустрічі обговорювали можливості стажування за програмами ФОФУ, спілкувалися зі студентами нашого університету, які поділилися своїм досвідом та враженнями з минулорічних стажувань.

У контексті співпраці з організацією FLE ФОФУ було оголошено про початок проведення курсів з французької мови магістром І року навчання Емеріком Пли з університету Савуа-Монблан (Франція) для студентів і викладачів. Емерік Пли представив свою програму для навчання французької мови.

Зустріч розпочала декан факультету права та лінгвістики Борщовецька В.Д. Також до участі долучився начальник відділу зовнішньоекономічної та інвестиційної діяльності університету Боньковський О.А. Модераторами виступили викладачі французької мови кафедри романо-германської філології та перекладу Ігнатенко В.Д. та Столбецька С.Б.