Оповідь нашого колеги. Стоп війні!

Обов’язковою умовою прогресу людського суспільства є виховання духовної культури особистості, існування якої, насамперед, пов’язано з такими факторами, як моральне збагачення людини, віра в гуманістичні ідеали, здатність і бажання захищати й пропагувати їх.

Для наставників кафедри ветеринарно-санітарної експертизи, гігієни продуктів тваринництва та патологічної анатомії імені Й.С. Загаєвського вже стало доброю традицією проводити виховні години зі студентами-третьокурсниками (3М курс ФВМ), запрошуючи неординарних особистостей нашого університету, міста, працівників медичної сфери, фахівців ветеринарної медицини.

Не виключенням стала й загальна виховна година 6 листопада, адже до наших вихованців завітав доцент кафедри теоретико-правових та суспільно-гуманітарних дисциплін нашого університету, керівник гуртка журналістики, який пройшов горнило бойових дій на Донбасі – Ярмола Олександр Володимирович.

Олександр Володимирович, у властивій йому манері – логічно, чітко, по-філософськи, висвітлив мотиви його участі у бойових діях, навів разючі приклади героїзму та патріотизму українських захисників, окреслив власне бачення цієї безглуздої війни і дав вичерпні відповіді на запитання студентів.

Виховна година була напрочуд змістовною і, важливо, що головними її учасниками стали молоді люди, від  свідомого ставлення яких значною мірою залежить як їхнє майбутнє, так і майбутнє української держави в цілому.

Студенти та викладачі подякували Олександру Володимировичу Ярмолі за щиросердечну розповідь і правдиву національну ідею.

Лясота В.П., зав каф. ветеринарно-санітарної експертизи, гігієни продуктів
тваринництва та патологічної анатомії імені Й.С. Загаєвського, професор