Ознайомча практика студентів технолого-економічного коледжу на факультеті ветеринарної медицини

Вже є традицією, коли студенти першого курсу Технолого-економічного коледжу БНАУ відділення ветеринарної медицини в період ознайомчої практики «Вступ до спеціальності» відвідують факультет ветеринарної медицини Білоцерківського національного аграрного університету.

В цьому навчальному році перше знайомство в теплій та дружній атмосфері відбулось з заступником декана, кандидатом ветеринарних наук, доцентом Ємельяненком Олександром Володимировичем з кафедри «Хірургія та хвороби дрібних домашніх тварин», який провів цікаву та захоплюючу екскурсію кафедрами факультету.

Спочатку побували на кафедрі «Анатомії та гістології ім. П.О. Ковальського», де кандидат ветеринарних наук, доцент Дудка Володимир Борисович ознайомив з «Анатомічним музеєм», в якому студенти ознайомились з будовою скелетів різних видів тварин та опудалами.

На  кафедрі хірургії та хвороб дрібних домашніх тварин, студентів зацікавили здобутки доктора ветеринарних наук, професора, академіка НААН Власенка Володимира Максимовича. З захопленням вони розглядали його нагороди, грамоти та уявляли себе професійними лікарями ветеринарної медицини.

Викладачі кафедри «Ветеринарно-санітарної експертизи, гігієни продукції тваринництва та патологічної анатомії ім. Й.С. Загаєвського» продемонстрували студентам обладнання та устаткування аудиторій, лабораторій. Студентам коледжу випала нагода бути присутніми при розтині сільськогосподарської птиці, який проводив у секційному залі кандидат ветеринарних наук, доцент Утеченко Микола Валентинович.

Згодом майбутні фахівці ветеринарної медицини попрямували до кафедри паразитології та фармакології. Про паразитичні організми розповідали кандидати ветеринарних наук, доценти – Антіпов Анатолій Анатолійович та Соловйова Людмила Миколаївна. В музеї вони ознайомилися з вологими препарати гельмінтів, екто- та екзопаразитів тварин та людей, які водночас лякали та захоплювали.

Цікаво було спостерігати на кафедрі «Акушерства і біотехнологій репродукції тварин» за роботою студентів з апаратом УЗД та акушерським інструментарієм.

Після закінчення цієї пізнавальної  екскурсії коридорами факультету ветеринарної медицини майбутні фахівці ветеринарної медицини залишились задоволеними, натхненними на подальше набуття та розвиток своїх ветеринарних навиків.

Зробивши поверхневий аналіз, першокурсники з гордістю відмітили, що професія ветеринара  завжди буде цікава і повна різноманітності!

Дякуємо за співпрацю нашим колегам!