Педагогічний професіоналізм науково-педагогічного колективу Білоцерківського НАУ

Днями в Білоцерківському НАУ за ініціативи навчально-методичного відділу моніторингу якості освіти та виховної роботи відбулося останнє заняття пролонгованого семінару, який проводився для науково-педагогічного колективу університету «Школа професійного розвитку».

Завершальне заняття було організовано у формі круглого столу на тему «Педагогічний професіоналізм науково-педагогічного колективу в умовах реформування системи вищої освіти» проводила його провідний спеціаліст з організації виховного процесу та молодіжної політики відділу, канд. пед. наук Дем’яненко Олена Олександрівна.

Обмін думками відбувся у форматі панельної експертної дискусії, основним дискусійними питання було визначення  пріоритетних напрямів осучаснення змісту й форм співпраці зі студентами.

Урочистим врученням сертифікатів «Про професійну підготовку» було завершено роботу семінару.