Передакредитаційна робота на економічному факультеті

23 січня з робочим візитом щодо проведення міжнародної акредитації економічного факультету до Білоцерківського НАУ завітали представники Вишеградської асоціації: Президент Вишеградської асоціації університетів професор Петер Бєлік, Генеральний секретар, професор Владіслав Волох та професор регіональної економіки університету Вагенінген Вім Хейман.

З нагоди візиту делегації у конференц-залі відбулося засідання вченої ради, де були присутні її члени, керівники структурних підрозділів та завідувачі кафедрами.

Анатолій Степанович розпочав засідання з вітального слова та подякував гостям за візит, постійну підтримку, допомогу на шляху налагодження взаємовідносин.

Іноземні колеги також висловили подяку за гостинність та окреслили найближчі плани та преспективи у майбутній співпраці.