Переможні результати участі студентів ФВМ у другому етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з біології тварин

Згідно з наказом Міністерства освіти і науки України від 28.11.2018 року за № 1313, Миколаївський національний аграрний університет визначений базовим закладом вищої освіти з проведення ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади  із навчальної дисципліни «Біологія» (Секція «Біологія тварин») серед студентів аграрних і екологічних закладів вищої освіти України.

ІІ етап олімпіади проводився з 17 по 19 квітня на базі факультету технології виробництва і переробки продукції тваринництва, стандартизації та біотехнології Миколаївського НАУ.

У ІІ етапі Олімпіади взяла участь і команда  факультету ветеринарної медицини Білоцерківського НАУ, до складу якої ввійшли переможці І етапу Олімпіади, студенти третього курсу Воробей Єлизавета Сергіївна,  Мазур Анастасія Петрівна, Гоцуляк Максим Миколайович, Стільник Оксана Вікторівна, Хітрова Євгенія Олександрівна.

Програма Олімпіади передбачала проведення  чотирьох турів завдань. Перший тур – виконання теоретичних завдань у письмовому вигляді. Другий – виконання завдань-тестів у письмовому вигляді. Третій – виконання розрахунково-практичних завдань. Четвертий – виконання завдань-тестів з використанням ПЕОМ.

Усього в проведенні Олімпіади взяло участь 69 учасників із 16 вищих навчальних закладів України.

У наполегливій, безкомпромісній боротьбі команда Білоцерківського НАУ посіла І місце, а Воробей Є.С. від Міністерства освіти і науки України нагороджена дипломом ІІ ступеня і стала переможцем Всеукраїнської студентської олімпіади в індивідуальному заліку. Вона також нагороджена дипломами ІІ ступеня від імені Національної академії аграрних наук України і Академії наук вищої освіти України. Інші учасники команди нагороджені заохочувальними дипломами та отримали сертифікати учасника Олімпіади.

Крім виконання завдань з біології, програма заходів передбачала й культурні заходи. Для учасників була організована екскурсія до Миколаївського зоопарку, вони із задоволенням відвідали  музеї кораблебудування та місцевий краєзнавчий.

Хотілося б подякувати організаційному комітету Олімпіади, який очолив перший проректор університету, професор Бабенко Д.В., за чудову організацію проведення другого етапу, починаючи від реєстрації та поселення, до підведення підсумків Олімпіади і від’їзду учасників.

Саморай М.М., доцент кафедри терапії і клінічної
діагностики імені В.І. Левченка