Перша активність Юридичної клініки «Право і практика» Білоцерківського НАУ в межах проекту «Посилення регіональної та міжсекторальної співпраці юридичних клінік Київщини»

Студенти факультету права та лінгвістики на чолі з куратором юридичної клініки Ольгою Настіною організували візит з обміну досвідом у Юридичну клініку Академії адвокатури України. Керівниця Юридичної клініки Марина Цимбал радо зустрічала понад 30 клініцистів з ЮК «Право і практика» Білоцерківського національного аграрного університету, ЮК Університету державної фіскальної служби України, ЮК «Астрея» Київського університету імені Бориса Грінченка, а також колег з ЮК «Adiutorium» Чернігівського національного технологічного університету.

Познайомились не лише з ВНЗ, але й з історією створення юридичної клініки навчального закладу, організацією внутрішньої роботи, справами які ведуть колеги. Обговорили спільні плани на майбутнє та наступні спільні заходи.

Проект реалізується за підтримки Асоціації юридичних клінік України та фінансування Міжнародного фонду «Відродження».