ENG | УКР |

Першість з настільного тенісу на біолого-технологічному факультеті

18 жовтня на спортивній базі університету відбулися змагання з настільного тенісу серед студентів біолого-технологічного факультету. Слід відзначити, що серед бажаючих випробувати свої сили була переважна більшість представників 1-го курсу. Також, на відміну від попереднього року, спостерігалася значна активність серед дівчат. Найбільшу наполегливість у боротьбі виявили: Заремба Ірина, Костенко Людмила, Беседа Вікторія, Забродська Марія, Копашинська Анастасія, Марковська Богдана.

Незважаючи на значну конкуренцію, достатньо цілеспрямовано продовжували чинити потужний опір Дабіжа Дмитро, Ольховик Віталій, Ющишин Богдан, Шимко Євген, Митулинський Роман.

І ось нарешті фінал! У результаті визначилася трійка призерів у хлопців: ІІІ місце посів Степуренко Святослав (4 курс Сп), ІІ – Литвиненко Євген (3 курс), а І місце виборов Тининика Сергій (5 курс).

Серед дівчат місця розподілилися наступним чином: на ІІІ місці Заремба Ірина (1 курс), на ІІ – Костенко Людмила (1 курс, напрям «харчові технології»), а І місце посіла багаторазова переможниця змагань з настільного тенісу в університеті – Марковcька Богдана (6 курс).

Вітаємо наших спортcменів і бажаємо їм успіхів у навчанні та на спортивній арені!

Старший викладач кафедри фізичного виховання Колосовська В.В.