Першість з настільного тенісу серед професорсько-викладацького складу та співробітників

22 березня пройшли змагання серед професорсько-викладацького складу та співробітників БНАУ. Представники команд, у черговий раз, продемонстрували яскраву майстерність та завзятість. І дійсно, викладачі нашого університету завжди є прикладом і наснагою для студентів. Дякуємо Вам за участь і спортивне натхнення!

У результаті проведеної першості призові місця посіли наступні збірні: на ІІІ місці – команда біолого-технологічного факультету (Борщ Олекандр Васильович, Балацький Юрій, Кузьменко Оксана); ІІ-е місце виборола команда факультету ветеринарної медицини (Островський Денис Миколайович, Білан Андрій, Бахур Теттяна); а І-е місце завойовала команда агробіотехнологічного факультету (Масальський Владислав, Лозінський Микола, Устинова Галина).

Щиро вітаємо учасників, призерів і переможців змагань! Висловлюємо слова подяки керівництву та організаторам змагань!

Старший викладач кафедри фізичного виховання Колосовська В.В.