Першість з настільного тенісу серед студентських збірних факультетів

21 березня на спортивній базі БНАУ проходила першість з настільного тенісу серед студентських збірних факультетів БНАУ. У змагання взяли активну участь команди факультету ветеринарної медицини, факультету права та лінгвістики, агробіотехнологічного, економічного та біолого-технологічного факультетів. Нажаль, збірна екологічного факультету у цьому році участі не брала. Але змагання, як і завжди, виявилися цікавими.

Потужне протистояння спостерігалося у боротьбі між дівчатами де найкращою ракеткою виявила себе Нечепорук Анастасія. Слід також відзначити, студенток економічного факультету Злочевську Лілію та факультету права та лінгвістики Шевченко Вікторію, які продемонстрували спортивну витримку та бойовий дух.

А найкращою ракеткою серед юнаків показав себе Чопенко Юрій (факультету ветеринарної медицини), який вперше приймав участь на університетських змаганнях. Але представники інших збірних чинили значний опір лідеру цього року. Так, крок за кроком, кожна команда намагалась вибороти шлях до п’єдесталу пошани.

Отже, призерами та переможцями стали: ІІІ місце посіла команда біолого-технологічного факультету (Тининика Сергій, Литвиненко Євген, Костенко Людмила, керівник команди – старший викладач кафедри фізичного виховання Колосовська В.В.); на ІІ-ому місце – команда агробіотехнологічного факультету (Вовк Ярослав, Поліщук Владислав, Нечепорук Анастасія, керівник команди – старший викладач кафедри фізичного виховання Трофіменко В.О.); а І-е місце вибороли студенти збірної факультету ветеринарної медицини (Чопенко Юрій, Козійчук Віталій, Будлянська Вікторія, керівник команди – старший викладач кафедри фізичного виховання Кириченко В.М.).

Старший викладач кафедри фізичного виховання Колосовська В.В.