Першість з шахів на спортивній арені

28 березня проходили змагання з шахів серед збірних команд студентів факультетів БНАУ.

Серед студентських команд БНАУ ІІІ-е місце виборола збірна агробіотехнологічного факультету (Івченко Максим, Вовк Ярослав, Ярмак Надія; керівник команди – асистент кафедри фізичного виховання Трофіменко В.О.); багаторазові чемпіони першості з шахів – студентикоманди факультету ветеринарної медицини – посіли ІІ-е місце (Медведенко Олександр, Майструк Костянтин, Десятник Тетяна;керівник команди – старший викладач кафедри фізичного виховання Кириченко В.М.), а довгоочікувану перемогу здобули гравці збірної біолого-технологічного факультету (Герасименко Денис, Мельник Олександр, Павлюк Альона; керівник команди – старший викладач кафедри фізичного виховання Колосовська В.В.).

Завершальним етапом поєдинків між сильними розумом і духом, були зустрічі між командами співпрацівників БНАУ та професорсько-викладацького складу.  Як і завжди, викладачі нашого університету виявили спортивну витримку та наполегливість у боротьбі. А переможцями та призерами стали: на ІІІ-ому місці – збірна агробіотехнологічного факультету (Масальський Владислав Петрович, Глевацький Володимир Іванович, Покотило Ігор Анатолійович), на ІІ місці – збірна факультету ветеринарної медицини (Власенко Володимир Максимович, Ніщіменко Микола Прокопович, Панько Ярослав Ігорович); на І-ому місці – збірна біолого-технологічного факультету (Дяченко Леонід Сидорович, Машкін Юрій Олександрович, Чернявський Олександр Олександрович).

Вітаємо переможців та призерів змагань!

Старший викладач кафедри фізичного виховання Колосовська В.В.