Першість з шахів на спортивній арені БНАУ

31 жовтня розпочалися змагання з шахів серед збірних команд студентів факультетів БНАУ. У шаховому турнірі прийняли участь гравці факультетів права і лінгвістики, ветеринарної медицини, агробіотехнологічного, економічного, біолого-технологічного.

Протягом 1-2 турів визначилася трійка лідерів. Між командами АБТФ, ФВМ та БТФ тривало напружене протистояння. Зустріч збірних агробіотехнологічного факультету та біолого-технологічного факультету, похитнула позиції БТФ. Але, все ж таки, гравці біолого-технологічного факультету не упустили свій шанс отримати кубок першості.

А переможцем особистих зустрічей виявився студент біолого-технологічного факультету Герасименко Денис, який майстерно провів партії зі своїми суперниками. Непереможною «шаховою королевою» серед дівчат стала студентка агробіотехнологічного факультету Ярмак Надія.

І, нарешті, результати змагань:ІІІ-е місце виборола збірна студентів факультету ветеринарної медицини (Медведенко Олександр, Майструк Костянтин, Десятник Тетяна;керівник команди – старший викладач кафедри фізичного виховання Кириченко В.М.), ІІ-е місце посіла команда агробіотехнологічного факультету (Івченко Максим, Федорчук Артем, Ярмак Надія; керівник команди – асистент кафедри фізичного виховання Трофіменко В.О.), перемогу здобули гравці збірної біолого-технологічного факультету (Герасименко Денис, Мельник Олександр, Павлюк Альона; керівник команди – старший викладач кафедри фізичного виховання Колосовська В.В.).

Традиційно змагання завершилися зустрічами між командами співпрацівників БНАУ та професорсько-викладацького складу.

Перед останнім туром команди опинилися на наступних позиціях: лідерство закріпилося збірною викладачів АБТФ, на другій позиції опинилися гравці ФВМ, 3-4-у сходинку поділяли суперники економічного та біолого-технологічного факультетів.

Фінальна боротьба визначила найкращих. В особистих зустрічах сто відсоткову перемогу за першою дошкою здобув представник команди економічного факультету Шемігон Олександр Іванович. Чемпіоном особистих зустрічей за 3-ою дошкою став гравець АБТФ Роговський Сергій Володимирович.

А переможцями та призерами стали: на ІІІ-ому місці – збірна біолого-технологічного факультету (Дяченко Леонід Сидорович, Машкін Юрій Олександрович, Чернявський Олександр Олександрович), на ІІ місці – збірна факультету ветеринарної медицини (Власенко Володимир Максимович, Ніщіменко Микола Прокопович, Панько Ярослав Ігорович); на І-ому місці збірна агробіотехнологічного факультету (Масальський Владислав Петрович, Мордатенко Ігор Леонідович, Роговський Сергій Володимирович).

Вітаємо переможців та призерів змагань!

Колосовська В.В., старший викладач кафедри фізичного виховання