Підписання договору про співпрацю з Краківським сільськогосподарським університетом

25 вересня делегація Білоцерківського НАУ на чолі з ректором академіком А.С. Даниленком відвідала Краківський сільськогосподарський університет (Польща), на запрошення ректора проф. др. Влодзімєжа Сади.  Гостей ознайомили з центром ветеринарної медицини, центром експериментальної та інноваційної медицини. Відбулися переговори з керівництвом університету з питань двосторонньої співпраці в галузі академічних обмінів, наукових досліджень, спільних міжнародних проектів, спільних видань. Було розглянуто питання співпраці в рамках Вишеградської Університетської Асоціації. Ректори обидвох університетів підписали угоду про співпрацю та обговорили план розвитку співпраці на 2019 рік.