Підписання угоди про співпрацю з університетом ветеринарної медицини і фармацевтики м. Кошице (Словаччина)

23-26 січня делегація БНАУ на чолі з ректором А.С. Даниленком відвідала університет ветеринарної медицини і фармацевтики м. Кошице, Словаччина. Представники БНАУ ознайомилися з навчальним процесом та напрямками наукової роботи словацького університету, відвідали університетську клініку, кінно-спортивний комплекс та навчально-дослідну станцію дикої фауни. Ректор А.С. Даниленко і ректор університету ветеринарії і фармацевтики м. Кошице Я. Мойжішова підписали угоду про співпрацю двох університетів. Словацький університет є одним з 13 європейських закладів ветеринарної медицини, який отримав міжнародну акредитацію за вимогами Європейської Асоціації Освітніх Закладів Ветеринарної Медицини (EAEVЕ). Сторони обговорили питання міжнародної акредитації факультету ветеринарної медицини, співпрацю в рамках міжнародних програм, зокрема програми Еразмус+, та  інші напрямки взаємовигідної співпраці.