Підсумки першого тижня стажування НПП ФВМ у Нідерландах

З 11 червня доцент кафедри епізоотології та інфекційних хвороб Царенко Т.М. та доцент кафедри ветсанекспертизи, гігієни продуктів тваринництва та патанатомії ім. Й.С. Загаєвського Хіцька О.А. проходять стажування у HAS Hogeschool за програмою PIB Food Tech Link, яке організоване за підтримки FoodTechLink Ukraine і Посольства Королівства Нідерландів в Україні та за участі Dutch-Ukrainian Dairy Centre (Нідерландсько-Український Молочний Центр).

У тренінгу беруть участь 13 науково-педагогічних працівників з різних університетів України. Старт тренінгу був надзвичайно активним, створилася прекрасна, доброзичлива атмосфера. Тренінги проводять високопрофесійні викладачі. Тому ми маємо чудову можливість ознайомитися з інноваційними методами навчання та актуальними темами, активно працювати в навчальних аудиторіях і лабораторіях університету.

Протягом першого тижня тренінгу ми відвідали компанію з виробництва обладнання для сортування та обробки овочів і салатів Sormac Vegetable processing equipment, компанію з вирощування моркви Fossa Eugenia та свиноферму Cornelissen Varkens. Ознайомилися з особливостями навчального процесу в HAS Hogeschool та підготували персональні навчальні плани.

Доценти Хіцька О.А., Царенко Т.М., факультет ветеринарної медицини