Підсумки зимової заліково-екзаменаційної сесії 2018-2019 навчального року 2М курсу ФВМ

20 лютого на факультеті ветеринарної медицини була проведена загально-курсова виховна година для студентів 2М курсу «Підсумки зимової заліково-екзаменаційної сесії 2018–2019 навчального року». Колектив кураторів – науково-педагогічні працівники кафедри ветсанекспертизи, гігієни продуктів тваринництва та патанатомії імені Й.С. Загаєвського – привітали своїх студентів з успішним складанням чергової сесії.

За підсумками цієї сесії ми маємо на курсі 15 відмінників навчання, 27 студентів, які навчаються на «добре» та «відмінно». Всім цим студентам були вручені грамоти та подяки від кураторів і адміністрації факультету, а батькам передані листи-подяки.

Також були відмічені студенти, які брали активну участь в художній самодіяльності, спортивних і громадських заходах на рівні факультету, університету та країни, наукових студентських гуртках та предметних олімпіадах, стажуванні за програмою академічного обміну в рамках проекту Еразмус+.

Колектив кураторів сподівається, що й надалі наші студенти гідно продовжуватимуть кращі студентські традиції.

Бажаємо нашим студентам яскравого і активного студентського життя! Нехай у заліковій книжці гордо стоять оцінки за успішно здані заліки та іспити і завжди буде стимул для навчання, творчості, веселощів. Успіху, удачі та позитиву у житті!

Оксана Хіцька, куратор 2М курсу ФВМ