Підводимо підсумки чергової сесії студентів 2М курсу ФВМ

25 вересня на факультеті ветеринарної медицини була проведена загально-курсова виховна година для студентів 3М курсу «Підсумки літньої заліково-екзаменаційної сесії 2018-2019 навчального року». Колектив кураторів – науково-педагогічні працівники кафедри ветсанекспертизи, гігієни продуктів тваринництва та патанатомії імені Й.С. Загаєвського – привітали своїх студентів з успішним складанням чергової сесії.

За підсумками цієї сесії ми маємо на курсі 17 відмінників навчання, 23 студенти, які навчаються на «добре» та «відмінно». Всім цим студентам були вручені грамоти та подяки від кураторів і адміністрації факультету.

Також були відмічені студенти, які брали активну участь в художній самодіяльності, спортивних і громадських заходах на рівні факультету, університету та країни, наукових студентських гуртках і предметних олімпіадах, стажуваннях за програмами академічного обміну, є стипендіатами Кабінету Міністрів України, імені Грушевського та голови Київської обласної державної адміністрації.

Колектив кураторів сподівається, що і надалі наші студенти гідно продовжуватимуть кращі студентські традиції. Бажаємо нашим студентам яскравого і активного студентського життя!

Від наставників, доценти О.А. Хіцька, Н.В. Букалова