Пляжний волейбол на спортивній арені БНАУ

Початок навчального року на кафедрі фізичного виховання відзначився проведенням першості з пляжного волейболу серед збірних команд факультетів БНАУ. Змагання, присвячені «Дню працівника фізичного виховання», проходили 12 вересня на території центрального пляжу. Ігри розпочалися між командами біолого-технологічного та юридичного факультетів, а також економічного та екологічного факультетів. Переможцями цих зустрічей стали традиційні лідери – студенти економічного та біолого-технологічного факультетів.

У наступних двох іграх відбувалася боротьба між командами БТФ – ФВМ; економічного – агробіотехнологічного факультетів. Сильнішими виявилися збірні біолого-технологічного та агробіотехнологічного факультетів.

Фінальні зустрічі відзначилися несподіваним поворотом долі, коли команда факультету ветеринарної медицини перемогла багаторазових призерів з волейболу в приміщенні, збірну економічного факультету.

А далі почалася запекла боротьба за 1-е місце між студентами команд біолого-технологічного та агробіотехнологічного факультетів. Перша партія закінчилася із рахунком 21:14 на користь збірної агробіотехнологічного факультету. У другій партії, мобілізувавши свої зусилля, перемогла команда біолого-технологічного факультет. Третя партія закінчилася з рахунком 15:10 на користь збірної агробіотехнологічного факультету, яка стала переможцем змагань (Вовк Ярослав, Давиденко Владислав, Азаров Віктор, Мацієвський Василь, Польовий Вадим, Бур’ян Вадим). Друге місце, таким чином, посіла команда біолого-технологічного факультету (Руденко Олександр, Гнатюк Володимир, Тининика Сергій, Литвиненко Володимир, Білий Максим, Литвиненко Євген). А третє виборола команда факультету ветеринарної медицини (Козін Сергій, Кот Микола, Шаблій Артем, Войтович Лідія, Омельчук Роман, Гришко Роман).

Вітаємо переможців, призерів та учасників змагань і бажаємо підтримувати піднесений спортивний настрій протягом усього навчального року. Дякуємо керівництву і організаторам за якісне проведення змагань та формування у студентів однієї з найвищих цінностей – ведення здорового способу життя.

старші викладачі кафедри фізичного виховання  Колосовська В.В.

Куга Д.В.