Почався новий семестр освітнього процесу. Підводимо підсумки зимової заліково-екзаменаційної сесії на 3М курсі ФВМ

На 3М курсі ФВМ уже стало традицією підводити підсумки освітнього процесу. Так, у черговий раз, 05 лютого 2020 року була проведена загально-курсова виховна година «Підсумки зимової заліково-екзаменаційної сесії 2019–2020 навчального року». Колектив наставників – науково-педагогічні працівники кафедри ветсанекспертизи, гігієни продуктів тваринництва та патанатомії ім. Й.С. Загаєвського – привітали своїх студентів з успішним складанням чергової сесії.

Упродовж навчання в університеті ми щораз стаємо свідками становлення кожної окремої людини, яка ціниться тим, чи зробила вона, що могла. Нашою гордістю завжди були і будуть студенти, які прагнуть знань і докладають до цього максимум зусиль. Гарно вчитися – почесно і престижно!

За підсумками зимової сесії ми маємо на курсі 15 відмінників навчання та 35 студентів, які навчаються на «добре» та «відмінно».  Усім цим студентам були вручені грамоти та подяки від наставників і адміністрації факультету.

Відзнака відмінників навчання та тих студентів, які добре навчаються, додасть їм наснаги, а девіз: «Допитайся, віднайди, здогадайся, досліди, берись за справу, доведи ...» хай і надалі будуть ключовими в житті.

Також були відмічені студенти, які брали активну участь у художній самодіяльності, спортивних і громадських заходах на рівні факультету й університету, наукових студентських гуртках та науково-практичних конференціях.

Колектив наставників сподівається, що наші студенти і надалі матимуть жагу до знань, до активності в усіх сферах студентського життя факультету та університету. Збираючи щоденно крупинки нових знань, ви завжди будете затребувані життям, адже розум та цілеспрямованість споконвіку порівнювався з талантом і наснагою, силою духу і натхненням.

Хіцька О.А., Букалова Н.В., наставники, доценти