Почесне третє місце на Всеукраїнській олімпіаді з ветеринарної медицини – за нами!

Із 24 по 27 квітня, на базі факультету ветеринарної медицини Подільського аграрно-технічного університету м. Кам’янець-Подільський, відбувся ІІ тур Всеукраїнської олімпіади з ветеринарної медицини. В олімпіаді взяли участь представники 10 факультетів ветеринарної медицини ВНЗ України. Команду Білоцерківського НАУ представляли студенти 3 СП(Б) курсу ФВМ Залозна Д.О., Ластовка О.П. та 4(Б) курсу ФВМ Весела В.О. Керівник делегації – доцент кафедри терапії і клінічної діагностики Богатко Л.М.

У відкритті олімпіади взяли участь ректор Подільського аграрно-технічного університету – Іванишин В.В., начальник Головного управління держпродспоживслужби у Хмельницькій області – Грушко В.Ф., декан ФВМ – Цвігун О.П., співробітники факультету та гості.

У напруженій боротьбі студенти нашого факультету вибороли загальнокомандне 3-тє місце, а Ластовка О.П. – індивідуальне 3-тє місце. Окрім того, Залозна Д.О. відмічена грамотою за кращу відповідь з дисципліни «Внутрішні хвороби тварин», Весела В.О. – з дисципліни «Паразитологія», а Ластовка О.П. – за кращу практичну підготовку.

Усім учасникам олімпіади надовго запам’ятаються гостинність господарів, незабутні екскурсії «старим» містом, яке Леся Українка назвала «квіткою на камені», відвідування Кам’янець-Подільської фортеці – «вежі, зведеної рукою Божою» – справжнього музею під відкритим небом.

Богатко Л.М., доцент кафедри терапії і клінічної діагностики