Подвижницька праця наших колег гідно поцінована державою

Нещодавно доктор ветеринарних наук, професор, завідувач кафедри ветеринарно-санітарної експертизи, гігієни продуктів тваринництва та патанатомії імені Й.С. Загаєвського, професор Василь Петрович Лясота був нагороджений грамотою та медаллю Верховної Ради України за вагомий особистий внесок у розвиток системи освіти Київщини, постійний творчий пошук у професійному розвитку педагогічних працівників, активну участь у відродженні та примноженні надбань національної культури й духовної спадщини українського народу, соціально-економічний і культурний розвиток держави, сумлінну працю, високий професіоналізм.

На Раді ФВМ грамоту та медаль Верховної Ради України за заслуги перед українським народом професору Лясоті В.П. вручив перший проректор БНАУ, професор Новак В.П.

Висловлюємо найтепліші слова вітання та щирі слова подяки нашому колезі Лясоті Василю Петровичу за самовіддачу, відповідальність, подвижницьку працю, що гідно поцінована  державою.

Сахнюк В.В., декан факультету ветеринарної медицини