«Поезія мого серця»: зустріч студентів-ветеринарів із творчим подружжям Ольгою та Андрієм Будугаями

Щороку перший місяць весни приносить нам  свята, тісно пов’язані із мистецтвом слова. Серед них і Всесвітній день поезії, який відзначається відповідно до резолюції сесії ЮНЕСКО, що відбулася у Парижі в 1999 році. З нагоди цього дня бібліотекою факультету ветеринарної медицини БНАУ була організована і проведена зустріч студентів 1 курсу з творчим подружжям філологів – доцентом кафедри іноземних мов БНАУ О.Д. Будугай та  її чоловіком, учителем української та  болгарської мов  А.О. Будугаєм. Зі вступним словом до присутніх про значення поезії у житті кожного з нас, звернулася завідувач відділу бібліотеки А.О. Бондаренко.  Лейтмотивом зустрічі «Поезія мого серця» стали рядки одного із віршів  Андрія Будугая:

«Слова – світи. Це виміри космічні,
В одних живе Добро, а в інших – Зло.
І травні в них, і вересні, і січні,
Тягар падінь, і мудрості чоло...».

Подружжя Будугаїв презентувало виставку власних мистецьких публікацій: збірки лірики та прози, посібники, монографію, збірник статей з філософії мови, що побачили світ у різні роки. Серед них: «Скарби Приазов’я», «Сторінки історії Запорозького козацтва», «Святковий вінок», «У тунелях таємничої Дори», «Слова – світи». Також у творчому доробку поетичного подружжя є збірка пісень «Епоха козацька», яку вони створили разом із знаним композитором Миколою Ведмедерею. Рядки поезій про вагу сказаного слова, про рідний край, українську природу, неповторне дитинство і дбайливих батьків, про кохання чергувалися з авторськими піснями барда Андрія Будугая, які він виконав у супроводі гітари. Зустріч нагадала всім нам, що «не хлібом єдиним живе людина». Молодь із захватом ловила кожне поетичне слово гостей та була вдячна за подаровану їм цікаву зустріч і гарний настрій. А ми, в свою чергу, бажаємо Ользі Дмитрівні та Андрію Олександровичу Будугаям невичерпного натхнення на довгі роки.

Працівники бібліотеки галузевого відділу ФВМ