Посвята першокурсників у студенти

Наступив той довгоочікуваний момент, коли ще вчорашні абітурієнти, а вже сьогодні студенти, вступають у вирій насиченого університетського життя.

В перший день осені наша університетська родина стала більшою - ми зустрічали першокурсників.

До студентів з вітальним словом звернувся ректор Білоцерківського НАУ – академік НААН, професор Анатолій Степанович Даниленко.

Студентів та професорсько-викладацький склад також привітали поважні гості:
Стариченко Микола Анатолійович - (голова Київської обласної ради, заслужений будівельник України, кандидат економічних наук), Милюк Андрій Олександрович (заслужений працівник сільського господарства, ветеран праці), Центило Леонід Васильович (директор ТОВ "Агрофірми "Колос", кандидат сільськогосподарських наук), Мепарашвілі Хвича Надарович (депутат Верховної Ради України VIII скликання), Павленко Іван Федосійович (радник ректора БНАУ), Грузинський Олександр Вікторович (радник ректора БНАУ).

У добру путь, дорогі студенти!