Практичне заняття в умовах виробництва для студентів спеціальності "Агрономія"

24 вересня на дослідному полі навчально-виробничого центру Білоцерківського НАУ відбулося практичне заняття в умовах виробництва зі студентами 2 і 3 курсів ступеневої підготовки спеціальності "Агрономія". Заняття проводив регіональний представник компанії Corteva Дмитро Грабовенко. Він ознайомив студентів з впливом елементів технології вирощування кукурудзи і соняшнику на продуктивність цих культур, захистом від хвороб і шкідників, особливостями мінерального живлення. Заняття видалося надзвичайно пізнавальним: дало змогу здобувачам вищої освіти поглибити і закріпити теоретичні знання, які вони отримали в навчальних аудиторіях та вплинути на формування їх професійної компетентності. Завдяки таким заняттям студенти отримають не просто «теоретично-практичні», а справжні знання та навички, підкріплені досвідом роботи сучасних агарних компаній.

Завідувач кафедри технологій в рослиництві та захисту рослин,
канд. с.-г. наук, доцент Грабовський М.Б.