Право-просвітницька акція «Не руйнуй гармонії земної»

День Землі факультет права та лінгвістики відзначив право-просвітницькою акцією «Не руйнуй гармонії земної». Студенти виступили з ініціативою підготовки презентації з питань, що висвітлюють відносини у сфері взаємодії суспільства та людини з навколишнім природним середовищем з метою охорони життя та здоров’я громадян, захисту їх екологічних прав і свобод, раціонального природокористування й забезпечення якості навколишнього природного середовища на користь теперішнього часу та майбутнього поколінь людства.

Також вже традиційною стала ініціатива студентства щодо збору вживаних елементів живлення з метою їх безпечної подальшої утилізації.

Такі незначні, на перший погляд, щоденні дії стають великим благом для Всесвіту.

Кафедра цивільно-правових дисциплін