Правила пожежної безпеки в житті студентів

11 жовтня відбулася зустріч студентів біолого-технологічного факультету з представниками Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

Головний інспектор Білоцерківського РВ ГУ ДСНС України у Київській області, старший лейтенант служби цивільного захисту Сюрха А.С., провів змістовну лекцію на тему «Про попередження та недопущення пожеж та надзвичайних ситуацій», в якій описав причини пожеж, заходи щодо їх запобігання. Студентам було надано інформацію про правила поведінки у випадку виникнення надзвичайних ситуацій.

Доцент кафедри безпеки життєдіяльності, кандидат військових наук Савеко М.Є. акцентував увагу студентів на особливостях функціонування навчальних закладів, де одночасно може перебувати 800-1000 осіб та правилах їх евакуації в короткий термін.

Гребельник О.П., доц. кафедри харчових технологій і технологій переробки продукції тваринництва