Презентація наукової лабораторії кафедри публічно-правових дисциплін факультету права та лінгвістики «Правові проблеми запобігання корупції в Україні»

18 березня відбулась презентація наукової лабораторії кафедри публічно-правових дисциплін факультету права та лінгвістики «Правові проблеми запобігання корупції в Україні». Зав. кафедри доктор юрид. наук, професор, Нікітенко О.І., розповів студентам факультету права та лінгвістики про створення наукової лабораторії, про напрямки роботи секторів лабораторії, та про залучення студентів до наукової співпраці в рамках лабораторії. Викладачі кафедри приєдналися до виступу Нікітенка О.І., і запропонували студентам прийняти участь у міжнародно-практичній конференції студентів Білоцерківського НАУ, та дослідити актуальні теми з Кримінального права, Адміністративного права, Кримінології, Фінансового права, Міжнародного права під керівництвом викладачів кафедри.

Сімакова С.І., доцент каф. публічно-правових дисциплін