Презентація навчального посібника з дисципліни «Муніципальне право»

Науково-педагогічні працівники кафедри історії, теорії держави і права та державного будівництва факультету права та лінгвістики у співавторстві з Даниленком Анатолієм Степановичем презентували навчальний посібник «Проблеми реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні на сучасному етапі» з дисципліни «Муніципальне право». У ньому висвітлюються основні проблеми, які виникають в процесі реформування місцевого самоврядування в Україні на сучасному етапі в процесі децентралізації. Навчальне видання підготовлене колективом авторів відповідно до вимог Указу Президента України «Про Стратегію сталого розвитку «Україна – 2020».

Попри значні напрацювання зарубіжних та українських учених в галузі муніципального права питання реформування місцевого самоврядування на сьогодні залишається досить актуальним, потребує глибокого осмислення, правового аналізу та детального роз’яснення.

Даний посібник орієнтований на студентів, викладачів, аспірантів, ад’юнктів, науковців, представників правозахисних організацій та усіх, хто прагне опрацювати курс з навчальної дисципліни «Муніципальне право».

Особливістю даного посібника є те, що він висвітлюючи проблеми реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні на сучасному етапі, дає змогу проаналізувати суть перетворень, які відбуваються в державі, допомагає зрозуміти сутність та значення процесу децентралізації, проблеми та перспективи конституційного регулювання місцевого самоврядування, територіальної організації влади в Україні, а також роль Європейського Союзу в розбудові місцевої та регіональної демократії в Україні.

Науково-педагогічний колектив кафедри історії,теорії держави і права та державного будівництва