Пробне тестування студентів ОС «Бакалавр» для визначення рівня володіння англійською мовою

30 січня в Білоцерківському національному аграрному університеті відбулося пробне тестування студентів ОС «Бакалавр» для визначення рівня володіння англійською мовою. За сприяння ректора університету представники авторизованого центру з підготовки до кембриджських іспитів протестували 90 студентів факультету ветеринарної медицини, екологічного, агробіотехнологічного, біолого-технологічного, економічного, а також факультету права та лінгвістики. Тестування відбулося з метою виявлення рівня готовності до складання ЄВІ з англійської мови для вступу до магістратури, а також надання відповідної допомоги в підготовці.