Продовження співпраці зі школами Ставищанського району

У продовження співпраці зі школами Ставищанського району до нас в університет завітали школярі 10-11 класів, які займаються в шкільних лісництвах і не тільки.

На першому етапі зустрічі гості відвідали аудиторії кафедри лісівництва, ботаніки і фізіології рослин, ознайомилися з її історією та лісівничими дисциплінами, а також відбулося спілкування зі студентами спеціальності Лісове господарство. Проведено практичне заняття з ботаніки та лісової зоології доцентами кафедри лісівництва, ботаніки і фізіології рослин Левандовською С.М. та Лозінською Т.П. та лаборантом Шитою О.П.

Також в процесі зустрічі ознайомили школярів з правилами прийому в університет, акцентуючи увагу на вибір предметів ЗНО.

Другий етап проходив в умовах біостаціонару та навчально-дослідного лісового господарства університету, де доценти Роговський С.В. і Хрик В.М. та асистент Бойко В.М. провели оглядові екскурсії.

На завершення учні отримали рослинний матеріал, вирощений співробітниками кафедр, для поповнення колекції шкільного лісництва.