Професійне орієнтування студентів – частина практичної підготовки майбутніх правників

11 листопада на факультеті права та лінгвістики для студентів спеціальності "Право" пройшов інформаційний захід, під час якого було обговорено права громадян на отримання безоплатної правової допомоги.

Директор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Київській області Віктор Кіккас розповів майбутнім юристам про правові послуги, альтернативні сервіси та пілотні проекти, окреслив перспективні плани системи безоплатної правової допомоги.

Також були висвітлені можливості майбутніх правників щодо проходження навчальної практики на базі Регіонального центру з надання безоплатної правової допомоги із подальшими перспективами працевлаштування.