Профорієнтаційна квест-гра з правознавства

7 жовтня напередодні дня Юриста на факультеті права та лінгвістики відбулася профорієнтаційна квест-гра з правознавства для учнів 11-х класів м. Білої Церкви та району. Школярі з п’яти навчальних закладів розв’язували цікаві правові завдання, проявляючи свій інтелект та кмітливість. Співробітники факультету провели невеличку екскурсію навчальним корпусом, надавши змогу майбутнім абітурієнтам ознайомитися зі студентським життям зсередини.

Переможцем у інтелектуальному змаганні стала команда “Граніт науки” ОО ОЗО “Шкарівського академічного ліцею”. Усі команди отримали яскраві враження та пам’ятні подарунки.

Сподіваємося, що для деяких школярів такий досвід стане першою сходинкою у їх прагненні долучитися до когорти професійних юристів Білоцерківського національного аграрного університету!

Пахомова А.О., в.о. завідувача кафедри цивільно-правових дисциплін