Профорієнтаційна робота факультету права та лінгвістики

21 березня зав. кафедрою публічно-правових дисциплін, д-р юрид. наук, професором, заслуженим юристом України, Нікітенком О.І. та ст. викладачем кафедри Самойловичем А.А., була проведена профорієнтаційна робота в 9 школах м. Гайсин, Гайсинського району, Вінницької області.  Відбулася зустріч з начальником відділу освіти Гайсинської районної державної адміністрації – Шрамко Валентиною Миколаївною. Директори шкіл ласкаво супроводжували викладачів, та надали можливість поспілкуватися з учнями, та розповісти їм про навчання в Білоцерківському національному аграрному університеті. Зокрема, учням загальноосвітніх шкіл було повідомлено про спеціальності та факультети Білоцерківського національного аргарного університету, про правила прийому на навчання, про вартість навчання, про наявність гуртожитків, та про перспективи подальшого працевлаштування. Крім цього  колеги розповіли учням про можливість проходження виробничої практики в суді,  в органах поліції, державно-виконавчій службі, та в інших державних службах м. Біла Церква.