Профорієнтаційна робота факультету права та лінгвістики

У сучасних умовах світ професій дуже рухливий: немала частина старих професій зникає, багато виникає нових спеціальностей. Спостерігається масова перекваліфікація. Зважаючи на це, навчальним закладам важливо розуміти з одного боку запити суспільства, а з іншого – зацікавленість молодого покоління у виборі професії. Білоцерківський національний аграрний університет завжди йде у ногу із часом, пропонуючи широкий спектр спеціальностей для майбутніх абітурієнтів, що дає можливість розкрити потенціал кожного.

Саме з таким посилом звернулися викладачі кафедри цивільно-правових дисциплін факультету права та лінгвістики Пахомова А.О., Обіюх Н.М. та Мельник В.О. до учнів 11-х класів навчальних закладів м. Обухова та Обухівського району під час проведення виїзної профорієнтаційної роботи.

Пахомова А.О., в.о. завідувача кафедри цивільно-правових дисциплін