Профорієнтаційна робота співробітників біолого-технологічного факультету у Маслівському коледжі імені Г.Х. Гаркавого БНАУ

14 вересня для ознайомлення студентів з перевагами навчання у Білоцерківському національному аграрному університеті відбулась зустріч представників біолого-технологічного факультету із студентами Маслівського аграрного коледжу ім. П.Х. Гаркавого БНАУ, відповідальним якої були професор Мерзлов С.В. та доцент Старостенко І.С.

Із вступним словом виступив декан біолого-технологічного факультету доктор сільськогосподарських наук, професор Мерзлов С.В. Одним з актуальних питань, яке обговорювалось на заході, були питання наступності навчання, здобуття ступеня бакалавра на основі диплома молодшого спеціаліста. Мерзлов С.В. ознайомив присутніх з особливостями організації навчально-виховного процесу, можливостями та перевагами навчання на факультеті.

Із оглядовими лекціями з теми: «Проблеми безпеки та якості харчових продуктів» виступили доценти кафедри якості та безпеки харчових продуктів Надточій В.М. і Качан А.Д.

Студенти переконалися в тому, що у Білоцерківському національному аграрному університеті двері відчинені для кожного, і що сьогодні технологи – це ті люди, які відіграють провідну роль у формуванні України, а колектив біолого-технологічного факультету допоможе кожному досягти успіху і стати справжнім професіоналом!

Доцент Старостенко І.С.