Профорієнтаційна робота «Зроби свій вибір!» на ФВМ розпочалася

В умовах сьогодення колектив ФВМ бачить перспективи своєї діяльності в більш широкому розвитку профорієнтаційної роботи як серед школярів, так і молоді, які отримують ступеневу освіту «школа – коледж (технікум) – ВНЗ».

Тому, 28 вересня, на запрошення деканату, до нашого факультету завітами студенти ветеринарного відділення 4-го (випускного) року навчання технолого-економічного коледжу БНАУ разом зі своїм наставником – Човгун Аліною Миколаївною. Заступник декана ФВМ Ємельяненко О.В. та НПП факультету провели екскурсію корпусами факультету, відвідали музеї кафедр, бібліотеку, комп’ютерні класи, віварій. Завідувачі кафедр ознайомили відвідувачів з матеріально-технічною базою кожної кафедри. Студенти коледжу поспілкувалися з викладачами, зі студентами ФВМ та студентами напряму підготовки «Водні біоресурси», яким читаються дисципліни на кафедрі ветсанекспертизи, гігієни продуктів тваринництва та патанатомії імені Й.С. Загаєвського.

У ході екскурсії зі студентами коледжу обговорювалися можливості продовження навчання для отримання вищої освіти, переваги навчання у БНАУ – одному з провідних вищих навчальних аграрних закладів України за матеріально-технічною базою, методичним  забезпеченням, творчим і професійним потенціалом педагогічного колективу, з гарантією якісного навчання.

Студенти коледжу залишилися задоволеними побаченим і почутим, багато хто з них орієнтується на наш вищий навчальний заклад, адже вони знають ще й про затребуваність наших випускників на ринку праці.