ENG | УКР |

Програма мобільності для стимулювання обміну персоналом від ISA Lille (JUNIA ISA), France

Dear partner,

Warm greetings from ISA Lille (JUNIA ISA), France. We trust you are keeping safe despite this challenging time.

We are happy to share our 2021/2022 Call for teachning mobility.

This mobility program is designed to boost the staff exchange. We believe this is an interesting way to enhance international collaboration with partner institutions.

We are eager to welcome the academic staff or researchers from partner institutions for teaching next academic year at ISA (2021/2022) and would also be glad to send our teaching staff to your institutions.

For EU colleagues, mobilities are eligible to Erasmus + funding.

Шановні коллеги!

Теплі привітання від нашого партнера ISA Lille (JUNIA ISA), Франція. “Ми віримо, що ви зберігаєте безпеку, незважаючи на цей складний час".

Ми раді поділитися нашим 2021/2022 новим колом на викладання. Ця програма мобільності призначена для стимулювання обміну персоналом.

Данне коло нестандартне, у нас не має ні ліміту ні побажань по факультетах. До 15.07.2021 р. потрібно подати 1-2 теми запропонованих Вами лекцій в міжнародний відділ на e-mail: vinovikova@btsau.edu.ua координатору програми Erasmus+ для подальшого конкурсу наших партнерів. Деталі та рекомендації також в міжнародному відділі БНАУ.

Бажаємо всім успіху!