Проведення переговорів про співпрацю з Університетом митної справи та фінансів (м. Дніпро)

11 листопада доктор юридичних наук, Заслужений юрист України, професор кафедри публічно-правових дисциплін Нікітенко О.І., та  в.о. завідувача кафедри публічно-правових дисциплін ст. викладач Самойлович А.А., відвідали Університет митної справи та фінансів (м. Дніпро), де провели переговори з проректором наукової роботи доктором юридичних наук, професором, генерал-майором міліції  Приймаченком Д.В. та завідувачем кафедри адміністративного та митного права доктором юридичних наук, професором Лютіковим П.С. Під час ділової зустрічі обговорювались плани щодо подальшої спільної наукової роботи та  укладення договорів про співпрацю.