Проведення практичних занять в умовах виробництва на факультеті ветеринарної медицини

Упродовж тижня співробітники кафедри хірургії та хвороб дрібних домашніх тварин факультету ветеринарної медицини проводили практичні заняття з дисципліни «Анестезіологія та оперативна хірургія» в умовах виробництва (свинокомплекс СТОВ «Сухоліське» Білоцерківського району).

Під час цих занять студенти 3 М курсу мали можливість закріпити теоретичні знання й отримати практичні навики щодо взяття крові у свиней, а також виконати такі оперативні втручання, як кастрація кнурців і свинок, оперативне лікування крипторхізму та гриж.

Така форма організації навчального процесу дуже сподобалася студентам, оскільки перебування на виробництві й виконання «своїми руками» тих чи інших маніпуляцій та операцій дозволили їм відчути себе хоч і дуже «юним», але все ж таки фахівцем у галузі ветеринарної медицини.

Чорнозуб М.П., доцент кафедри хірургії та хвороб дрібних домашніх тварин