Привітання ювілярів: Університету ветеринарної медицини та фармацевтики в Кошице - 70 років!

16 вересня офіційна делегація Білоцерківського національного аграрного університету на чолі з ректором, академіком НААН Анатолієм Степановичем Даниленком, взяла участь в урочистостях з нагоди 70-річного ювілею Університету ветеринарної медицини та фармацевтики в м. Кошице (Словаччина). У своїй вітальній промові ректор відмітив, що сьогодні університет є одним з найпотужніших вищих навчальних закладів Європи, який входить до когорти провідних освітніх ветеринарних установ міжнародного зразка і може пишатися своїм гідним внеском у справу підготовки високопрофесійних фахівців. Він привітав ректорку Кошицького університету Яну Мойжішеву та її колектив з визначним ювілеєм і побажав успіхів у подальшій підготовці фахівців ветеринарної справи та фармацевтики міжнародного рівня, а також сил та енергії на втілення нових задумів і плідних звершень в ім’я розвитку та процвітання славетного закладу. Наприкінці Анатолій Степанович вручив своїй колезі Яні Мойжішевій вітальну адресу та почесний орден Білоцерківського національного аграрного університету. У цей день ректор із командою у складі начальника відділу міжнародних зв'язків Боньковського О.А. і радника ректора Грузинського О.В. провели переговори з керівництвом університету в Кошице щодо подальшого розширення співпраці з метою інтеграції української національної системи освіти в європейський освітній простір. З нагоди 70-річного ювілею університету Анатолію Степановичу Даниленку було вручено пам'ятну медаль як відзнаку його внеску у розбудові співпраці між нашими закладами.