Прийміть найщиріші вітання з нагоди світлого свята –

У цей величний і урочистий день наші серця сповнюються радістю і найкращими почуттями добра і любові, надією та сподіваннями на краще. Бережіть у своїх серцях дорогоцінний скарб віри. Це той шлях, йдучи яким, людина стає дійсно сильною і долає будь-які життєві труднощі. Особливо мені хочеться привітати наше студентство. Вчіться по-справжньому любити оточуючих вас людей, нашу святу землю, яка потребує ваших молодих рук, сил і знань. Я переконаний, що ви, молоді, натхненно творитимете добрі справи в ім’я процвітання нашої Благословенної України.

Нехай же Святий Великдень принесе всім впевненість у завтрашньому дні, мир і спокій у кожну оселю, наповнить серця наші світлою вірою у перемогу добра і праведливості!

Христос Воскрес!

А.С. Даниленко, ректор університету