Ректор А.С. Даниленко та студенти привітали землеупорядників України з професійним святом (м. Київ)

11 березня працівники землевпорядної служби відзначили своє професійне свято – День землевпорядника, яке було започатковано на знак поваги до значного внеску цієї служби у проведення реформ в Україні, забезпечення раціонального використання та охорони земельних ресурсів.

З нагоди свята в Державній службі України з питань геодезії, картографії та кадастру відбулося урочисте засідання, на яке було запрошено депутата Київської обласної ради, ректора Білоцерківського національного аграрного університету, академіка НААН Анатолія Степановича Даниленка, який стояв у витоків створення служби і з гордістю відносить себе до когорти цих працівників. Він щиро привітав присутніх з їхнім професійним святом і зазначив, що в усі часи розвиток суспільства був пов’язаний з землею, яка була і залишається головним джерелом суспільного багатства. Земля України – це її безцінний скарб.

І сьогодні на працівників землевпорядної служби український народ покладає особливі сподівання. Адже лобіювання бездумного відкриття вільного ринку землі в Україні призведе до подальшого зубожіння селян. У своєму вітальному слові Анатолій Степанович зосередив увагу на необхідності досить виваженого державницького підходу у вирішенні земельних питань та підтримки українського селянства.

Студенти Білоцерківського національного аграрного університету привітали іменинників запальними українськими піснями.