Робоча зустріч щодо реалізації наукової співпраці

З метою обговорення питань наукової співпраці 24 жовтня відбулася зустріч професора кафедри публічно-правових дисциплін Нікітенка О.І. та в.о. завідувача кафедри публічно-правових дисциплін старшого викладача Самойловича А.А, з директором інституту з контррозвідувальної діяльності СБУ України, полковником СБУ Копатуном І.М., з  проректором з міжнародних звʼязків Академії ГУСПОЛ (Чеська Республіка), професором кафедри кримінального права та судочинства Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені Академіка Степана Демʼянчука (м. Рівне), доктором юридичних наук, професором, віце-президентом Європейського інституту (Словацька Республіка), Заслуженим юристом України Копатуном І.М.

Під час зустріч обговорювались питання наукової співпраці між сторонами, зокрема сторони домовилися про подальшу зустріч з метою укладення договорів про співпрацю з вищими навчальними закладами Чеської та Словацької Республіки.