Робоча зустріч з представниками Агенції регіонального розвитку Київської області

17 липня в Білоцерківському національному аграрному університеті пройшла робоча зустріч за участі представників Агенції регіонального розвитку Київської області та науковців нашого університету.

На чолі з проректором з наукової та інноваційної діяльності, професор Варченко Ольгою Миронівною, було обговорено можливості реалізації пілотного проекту “Бізнес інкубатор з аграрною спеціалізацією” на базі Білоцерківського НАУ.

Наразі, окреслено ряд питань, які потрібно дослідити в процесі реалізації проекту, зокрема: бізнес інкубатор, як інноваційна форма підготовки представників малого і середнього бізнесу, джерела фінансування, перспективні види діяльності малого бізнесу з урахуванням особливостей регіону.