Робочий візит керівника Благодійного фонду Raise Up UA Катерини Сусман (Ненчиної)

У рамках робочої поїздки керівник Благодійного фонду Raise Up UA Катерина Сусман (Ненчина) відвідала Білоцерківський НАУ.

Відбулася зустріч Катерини Сусман з ректором, професором О.А. Шуст, проректорами та науково-педагогічними працівниками. Також серед присутніх – представник фонду Олена Бассе, голова спілки “Спілка аграріїв Київщини” Сергій Зінченко та віце-президент асоціації “Дорада” Тетяна Бривко. Олена Анатоліївна висловила слова вдячності за підтримку з боку партнерів, яка є важливою для вітчизняних закладів освіти в теперішній час.

За допомоги Благодійного фонду Raise Up, попередньо було придбано для Білоцерківського НАУ обладнання для мінісироварні. Катерина Сусман разом з керівництвом відвідала біолого-технологічний факультет для ознайомлення з обладнанням.

Колектив факультету зауважив, що отриманий технічний ресурс є важливим для практичної підготовки майбутніх фахівців і зміцнення матеріально-технічної бази університету.