ENG | УКР |

Робоча нарада співробітників університету і керівників структурних підрозділів ПАТ «Миронівський хлібопродукт» щодо удосконалення реалізації програми підготовки фахівців за дуальною формою навчання

З робочим візитом Білоцерківський НАУ відвідали представники агропромислового холдингу «Миронівський хлібопродукт» – однієї з найбільших агропромислових компаній України.

Керівник відділу професійного навчання холдингу Олена Азєєва розповіла про масштаби виробництва й перспективи навчання студентів БНАУ за дуальною формою на базі «Миронівського хлібопродукту». Це є потужним інструментом для практичної підготовки майбутніх фахівців.

Також обговорили актуальні проблеми галузі та можливості для подальшої співпраці.