Розпочав роботу ІІІ Український форум міжнародної освіти

22 квітня в онлайн-форматі розпочав роботу ІІІ Український форум міжнародної освіти, в якому на чолі з ректором О.А. Шуст взяли участь представники міжнародного навчально-наукового інвестиційного центру Білоцерківського НАУ.

Захід організовано державним підприємством «Український державний центр міжнародної освіти» Міністерства освіти і науки України і є масштабним освітнім заходом, який зібрав на одному майданчику ключових експертів з метою розширення освітніх можливостей України для іноземних громадян. Форум проходить у співпраці з EducationUSA та Національним Erasmus+ офісом в Україні. Протягом двох днів на учасників чекають виступи закордонних і українських дипломатів, провідних освітян та фахівців у сфері інтернаціоналізації вищої освіти.

Робота форума розпочалась із привітання та виступу заступника Міністра з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Селецького Артура Миколайовича. Основними векторами роботи Форуму є:

• сучасні тенденції інтернаціоналізації вищої освіти;
  • організація набору та навчання іноземних студентів в Україні, зокрема організація дистанційного вступу та роботи виїзних приймальних комісій;
  • розвиток співробітництва в сфері міжнародної освіти;
  • маркетинг в освіті;
  • розвиток відділів по роботі з іноземними студентами в ЗВО.

Керівник експертної групи з питань вищої освіти та освіти дорослих Директорату фахової передвищої, вищої освіти Рибалко Алла Вікторівна висвітлила основні питання  та правові аспекти щодо умов вступу іноземних студентів до ЗВО України.