Розширене засідання керівництва університету

28 листопада в актовій залі університету відбулося розширене засідання керівництва, на якому були присутні члени керівництва, керівники структурних підрозділів та науково-педагогічні працівники університету.

На порядок денний було винесено ряд важливих питань, які носили в собі як завдання, так і перспективи діяльності університету. Поряд іх завданнями та перспективами на засіданні було заслухано звіти проректорів про їх діяльність від початку нового навчального року.

Проректор з освітньої, міжнародної та виховної діяльності Сергій Петрович Бабенко доповів присутнім про результати і перспективи освітньої та міжнародної діяльності в університеті у світлі вимог сучасності.

Проректор з наукової та інноваційної діяльності Ольга Миронівна Варченко донесла інформацію щодо результатів та напрямів розвитку наукової діяльності університету в світлі сучасних вимог.