Розширене засідання керівництва університету

28 серпня в Білоцерківському національному аграрному університеті  відбулося розширене засідання керівництва.  Під час заходу ректор, академік НААН  Анатолій Степанович Даниленко окреслив перспективні завдання, напрями подальшої роботи та проаналізував  результати вступної кампанії. Разом з керівниками структурних підрозділів та завідувачами кафедр було обговорено майбутні кроки щодо покращення якості навчального процесу та посилення кадрового потенціалу.

Анатолій Степанович привітав науково-педагогічних працівників університету з присвоєнням їм наукових звань та ступенів і вручив диплом доцента Піровій Л.В.  та Косіор Л.Т. (кафедра технологій виробництва молока і м’яса), Машкіну Ю.О. (кафедра технологій виробництва продукції птахівництва та свинарства) та Терещуку М.М. (кафедра історії, теорії держави і права та державного будівництва)